- 01:25:35
-
Zvonění
1. hodina 08.05 - 08.50 2. hodina 09.00 - 09.45 3. hodina 10.05 - 10.50 4. hodina 11.00 - 11.45 5. hodina 11.55 - 12.40 6. hodina 12.50 - 13.35 7. hodina 13.45 - 14.30 8. hodina 14.40 - 15.25 -
Všechna témata
Akademie Anglie Angličtina Animační den Berlín Biologie Ceský jazyk Chemie Covid Den otevřených dveří Dokumenty Dívánky Dějepis Epidemie Exkurze Fotogalerie Fyzika Harmonogram školního roku Informatika iŠkola Jaderná maturita Jídelna Kontakty Kulturní akce Kurzy Lyžařský kurz Majáles Matematika Maturitní ples Maturity Maturity 2017 Mikulášská nadílka Německo Německý jazyk Němčina Obecně studijní předpoklady Občanská výchova Olympiády O škole Plán práce Primární prevence Projekt Edison Projektové dny Předměty Přednášky Přijímací řízení Přijímací řízení na VŠ Robotika Různé Scio Seznamovací kurz Soutěže Sponzoři Sport Sportovní den Sportovní soutěže Studium v zahraničí Testování žáků Třídy Vzdělávací pobyty Výběrové řízení Výchovné poradenství Výtvarná výchova Zeměpis Zájezdy ¨Přednášky Školní knihovna Školská rada -
Poslední novinky
- Putování za historií do Polska 28.6.2024
- Linec zblízka 28.6.2024
- VědaFest 2024 27.6.2024
- Krajské kolo soutěže E.ON EUROREBUS 27.6.2024
- Aktivistky Peer programu v akci 27.6.2024
- Výsledky 2. kola přijímacího řízení do I. ročníku (primy) osmiletého gymnázia 21.6.2024
- Dívánky v Městském domě dětí a mládeže v Týně nad Vltavou 18.6.2024
- Výlet na mlýn do Hněvkovic 17.6.2024
- Závod bajdarek 17.6.2024
- Den Země 2024 17.6.2024
-
Novinky - Olympiády
Novinky
Výsledky školního kola Olympiády v anglickém jazyce 2014/15
1. kategorie 1. Maršíková I 17 b. 2. Báčková II 15 b. 3. Kupka II 14 b. Do okresního kola postoupila Kristýna Maršíková.
Štítky: Angličtina, Olympiády, Soutěže
Olympiáda v českém jazyce 2014/15
Výsledky školního a okresního kola Olympiády v českém jazyce 2014/15 1. kategorie 1. Petra Šulcová IV 28 b. 2. Tereza Kupková IV 27 b. 3. Jan Vondra III 26 b. Počet účastníků: 18 Maximální počet bodů: 32
Štítky: Ceský jazyk, Olympiády, Soutěže
Výsledky školního kola olympiády z biologie 2014/15
B kategorie 1. Vladislav Šulc VI 38 b. 2. Kateřina Šochová VI 31,5 b. 3. Počet účastníků: 2 Maximální počet bodů: 90
Olympiáda v německém jazyce 2014/15
Výsledky okresního kola olympiády v německém jazyce 2014/15 kategorie I B 3. František Kupka II 52 b. 4. Josef Levínský II 50 b. Počet účastníků: 5 Maximální počet bodů: 77
Školní a okresní kolo dějepisné olympiády
Výsledky školního kola dějepisné olympiády 2014/15 Kategorie: 8. a 9. třída ZŠ a odpovídající ročníky gymnázií 1. Adam Zatloukal, IV, 39 b. 2. Jan Syrovátka, IV, 32,5 b. 3. Simona Werbynská, IV, 31 b. Počet účastníků: 11 Maximální počet bodů: … Zobrazit tuto stránku
Výsledky školního kola Olympiády v biologii 2014/15
1. kategorie 1. Hana Janečková VII 47 b. 2. Sabina Indrová VII 43 b. 3. Markéta Macháčková VII 41,5 b. Počet účastníků: 4 Maximální počet bodů: 100 Do krajského kola postupuje Hana Janečková a Sabina Indrová. Krajské kolo biologické olympiády … Zobrazit tuto stránku